תודה רבה על פנייתך… מחכים לך!

לקוחות מספרים

לכבוד יום הנישואים העשירי שלנו חיפשנו עיסוי זוגי ,קיבלנו המלצות חמות על ספא ביפו, החוויה שקיבלנו בדרך הגוף הייתה יוצאת דופן, העיסוי המטפלים, הבית, האירוח והים, היה מושלם, נראה לי שאנחנו יודעים איפה נחגוג בשנים הבאות…..

“חוויה בלתי נשכחת, לצאת אל העולם בכוחות מחודשים.”

אחרי שעה וחצי של עיסוי עמוק המעניק לעור, למערכת הדם והלימפה ולשרירים טפיחות עידוד ויחס חם, נותר רק לפסוע אל הגג לשאוף אוויר וכחול של ים, ולצאת אל העולם בכוחות מחודשים ובתחושה שבסך הכול הוא בכלל לא רע ואפילו די נחמד.

"הרבה זמן חיפשתי עיסוי שיקרב אותי לאדמה ויגרום לי לעוף לשמים, קיבלתי עיסוי שטיפל בכל חלק בגוף ,יצאתי בן אדם חדש. תודה תודה תודה".
הילית, שער העמקים
"קיבלתי SMS להתייצב ברחוב מנוחה 3 , חנייה ברחוב מרגוע … כבר התחיל טוב, הכל מסביב הרגיש נכון ,העיצוב, האנרגיות והנוף לים. אמרתי לעצמי יותר טוב מזה לא יכול להיות ואכן היה… 80 דקות של שיכרון חושים. ללא ספק העיסוי הכי טוב, מפנק ומרגיע שקיבלתי בחיי!!! סוף סוף מישהו הבין שעיסוי על מזרן קשיח זה ה'דבר ומיטות עיסוי זה פאסה… כשירדתי למטה קיבלתי קינוח מפנק וטבעוני ,שבאותו רגע היה נדמה לי שזה הקינוח הכי טעים שאכלתי בחיי, היום אני מבינה שזה העיסוי 🙂 נתראה בקרוב…"
Meirav Basson
"פרגנתי לעצמי בחכמה יתרה, מודה! הגעתי לטיפול אצלכם ביום שעברתי דירה, שעות ספורות לאחר שיצא אחרון המובילים… היה (שוב) מעולה והפעם יותר מתמיד- הדבר הנכון בזמן הנכון!"
Droit koshet